Hizmetlerimiz

Sürgülü Sineklik

Eskişehir sineklik imalatı firması olarak, ilk kattan son kata kadar her dairede sineklik uygulamaları yapmaktayız. İleri geri açılan sinekliklerin kapladığı alanı ve taşıdığı bozulma riskini ortadan kaldıran sürme sineklik, sağa sola hızla açılıp kapatılabilir.

Geniş veya dar raylı olarak imal edilebilen sürme sineklik sistemlerimiz hem dikey hem yatay olarak kullanılabilmektedir. Her türlü haşereyi evden uzakta tutan sineklik sistemleri evinizi, iş yerinizi rahat bir şekilde havalandırabilmenizi sağlar. Karabudak Alüminyum olarak tüm sineklik sistemlerimizde garantili çalışıyor, uzun bir kullanım ömrü vaat ediyoruz.

Eskişehir sürgülü sineklik imalatı hizmetimizde sistemin sağlam raylar üzerinde sağa, sola hareket edebilmesine özen gösteriyoruz. Kullandığımız paslanmaz, aşınmaz özellikli raylar, sinekliği taşıyan alüminyum profiller, pileyi sağlayacak ipler tamamen özel seçilir.

Sürme sinekliklerimiz fazla yer kaplamaması sebebiyle özellikle alandan tasarruf etmek isteyen evlerde sık tercih edilir. Sürgülü sineklik Eskişehir imalat, satış ve montaj merkezi olan Plissper, evinizin alanı için en uygun çözümleri size hazırlar. Sürgülü sineklik sistemlerinin yaygın bir diğer modeli de plise sinekliklerdir. Çok ince pliselerle hem şık hem de sağlam bir koruma yaratmak için Eskişehir plise sineklik uzmanı Plissper ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Karabudak Alüminyum İletişim Bilgileri

Adres: ESTİM Toptancılar Sitesi Mudanya Sokak B-17 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0544 715 31 13 | 0542 354 52 18

Görseller