Hakkımızda

Karabudak Alüminyum, Eskişehir’de alüminyum doğrama sistemleri ve aksesuarları üretiminde uzmanlaşmış, deneyimleri ve ekipmanları ile kalitesini ortaya koymuş bir firmadır. İç ve dış mekanlar için yaptığımız uygulamalarda her zaman kaliteyi tercih eden firmamız, duşakabin sistemlerinden cam balkonlara, otomatik kapı sistemlerinden PVC sistemlerine geniş bir çerçevede hizmet sunabilmektedir

Eskişehir alüminyum firmaları olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde sorunsuz montaj ve montaj sonrası garantisi hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz keşif ekibimiz, hizmetlerimizi gerçekleştirmeden önce adresinize gelir gereken ölçümleri yapar, düşüncelerinizi bir tasarıma dökerek fiyat teklifi müşterimize iletilir.

Karabudak Alüminyum olarak Plissper Cam Balkon Perdesi adıyla kurduğumuz alt markamızla, evlerin en keyifli noktalarından biri olan cam balkon, kış bahçesi, teras gibi cam kapamalı alanlarda oturum konforunuzu arttıracak çalışmalar yapmaktadır. Eskişehir cam balkon perdesi firması olarak dekoratif görünümü, kullanım ve temizlenme kolaylıkları ile her ölçüde ve renkte cam balkon perdesi uygulaması yapabilmekteyiz.

Kullandığımız özel kumaşlar sayesinde balkonunuzda uygulanan perde tozdan, kirden leke tutmaz, uzun yıllar boyunca keyifle kullanılabilmektedir.

 

Karabudak Alüminyum İletişim Bilgileri

Adres: ESTİM Toptancılar Sitesi Mudanya Sokak B-17 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0544 715 31 13 | 0542 354 52 18

Görseller